produkty w koszyku:

Kontakt baner

Produkt
Roletki Premium

Roletki Premium

Rolety to doskonały sposób na niechciane słońce. Nowoczesne rozwiązania cechują się nie tylko  funkcjonalnymi rozwiązaniami, lecz również wysoką estetyką. Roletki niewątpliwie łączą oba te auty, a zarazem stanowią  skuteczną broń w walce z promieniami słonecznymi. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne rolety okienne, jak i rolety dachowe. To produkty wykonane z najlepszych materiałów, doskonale nadają się do okien pionowych oraz montowanych na poddaszach. Dostępne są także wysokiej jakości foto rolety. Umożliwiamy wybór z bazy zdjęć fotolia.pl obejmującej miliony fotografii. Udostępniamy także narzędzie do przesłania własnego projektu graficznego, dzięki czemu rolety z nadrukiem uzyskują niespotykany, indywidualny charakter.

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością naszego sklepu internetowego. Rolety wewnętrzne są dzisiaj alternatywą dla klasycznych żaluzji. Należy zauważyć, że roletki materiałowe cechuje  rozmaita grubość tkaniny i kolorystyka (bardzo bogaty wybór) pozwalająca dopasować przesłonę do swoich potrzeb. Oferowane przez nas rolety materiałowe cechują się doskonałą jakością i atrakcyjnymi cenami. Zobacz jakie to proste, wystarczy kilka minut aby skomponować własną przesłonę okienną. 

Mini roleta

System "Mini" charakteryzuje się jak sama nazwa mówi najmniejszym mechanizmem samohamującym , który pozwala ustawić tkaninę na żądanej wysokości, jak również najmniejszą kasetką i prowadnicami bocznymi. Połączenie tych elementów daje nam idealny produkt do montażu w świetle szyby. Prowadnice zapewniają utrzymanie listwy dolnej przy szybie. Obsługa roletki odbywa się za pomocą koralika.


Roleta bez kasety

Roleta, której przesłona wykonana jest z tkaniny, wolno wisząca montowana jest na uchwytach metalowych z użyciem plastikowych kap. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. Dla podniesienia estetyki dolna listwa została obłożona tkaniną. Roleta standardowa przewiduje opcję wyposażenia w prowadzenie boczne i falbanki. Jest nieprzystosowana do montażu na uchwytach PVC.


Roleta z profilem montażowym

Roleta, której przesłona wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, dodatkowo posiada profil tylny, potocznie określanym mianem profilu nośnego. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. Listwa dolna została w tym wypadku obłożona tkaniną.
Ten rodzaj rolety montowany jest za sprawą specjalistycznych klipsów klipsów. Zaletą jest przystosowanie do instalacji na uchwytach PVC.


Roleta w kasecie

Roleta tkaninowa wsparta mechanizmem półokrągłej pełnej kasety. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. W tym wypadku rolety ostały wyposażone w dolną listwę wykonaną z aluminium, zawsze kolorystycznie dopasowaną do barwny całego systemu systemu.
Instalacja rolety odbywa się z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych do tego klipsów. Mechanizm jest przystosowany do montażu na uchwytach PVC.


Roleta dachowa

Roleta dedykowana oknom dachowym, o sprężynowym mechanizmie gwarantującym stały naciąg. Obsługa rolety odbywa się na bazie blendy i prowadnic z wykorzystaniem szyny dolnej. Wspominana szyna pełni równocześnie rolę hamulca, pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym momencie. Listwa dolna rolety wyposażona jest w aluminiową listwę, zawsze w kolorze wybranego systemu.

Sklep internetowy - Plisy, Duetty, Rolety, Żaluzje, Panele - rolo24.eu
|
Znajdziesz nas również na:
Copyright © 2010 Rolo24.eu - Osłony Okienne. Wszystkie prawa zastrzeżone.

payu