produkty w koszyku:

Kontakt baner

Produkt
Rolety

Rolety

Rolety to doskonały sposób na niechciane słońce. Nowoczesne rozwiązania cechują się nie tylko  funkcjonalnymi rozwiązaniami, lecz również wysoką estetyką. Roletki niewątpliwie łączą oba te auty, a zarazem stanowią  skuteczną broń w walce z promieniami słonecznymi. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne rolety okienne, jak i rolety dachowe. To produkty wykonane z najlepszych materiałów, doskonale nadają się do okien pionowych oraz montowanych na poddaszach. Dostępne są także wysokiej jakości foto rolety. Umożliwiamy wybór z bazy zdjęć fotolia.pl obejmującej miliony fotografii. Udostępniamy także narzędzie do przesłania własnego projektu graficznego, dzięki czemu rolety z nadrukiem uzyskują niespotykany, indywidualny charakter.

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością naszego sklepu internetowego. Rolety wewnętrzne są dzisiaj alternatywą dla klasycznych żaluzji. Należy zauważyć, że roletki materiałowe cechuje  rozmaita grubość tkaniny i kolorystyka (bardzo bogaty wybór) pozwalająca dopasować przesłonę do swoich potrzeb. Oferowane przez nas rolety materiałowe cechują się doskonałą jakością i atrakcyjnymi cenami. Zobacz jakie to proste, wystarczy kilka minut aby skomponować własną przesłonę okienną. 

Mini roleta

System "Mini" charakteryzuje się jak sama nazwa mówi najmniejszym mechanizmem samohamującym , który pozwala ustawić tkaninę na żądanej wysokości, jak również najmniejszą kasetką i prowadnicami bocznymi. Połączenie tych elementów daje nam idealny produkt do montażu w świetle szyby. Prowadnice zapewniają utrzymanie listwy dolnej przy szybie. Obsługa roletki odbywa się za pomocą koralika.


Roleta bez kasety

Roleta, której przesłona wykonana jest z tkaniny, wolno wisząca montowana jest na uchwytach metalowych z użyciem plastikowych kap. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. Dla podniesienia estetyki dolna listwa została obłożona tkaniną. Roleta standardowa przewiduje opcję wyposażenia w prowadzenie boczne i falbanki. Jest nieprzystosowana do montażu na uchwytach PVC.


Roleta z profilem montażowym

Roleta, której przesłona wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny, dodatkowo posiada profil tylny, potocznie określanym mianem profilu nośnego. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. Listwa dolna została w tym wypadku obłożona tkaniną.
Ten rodzaj rolety montowany jest za sprawą specjalistycznych klipsów klipsów. Zaletą jest przystosowanie do instalacji na uchwytach PVC.


Roleta w kasecie

Roleta tkaninowa wsparta mechanizmem półokrągłej pełnej kasety. Mechanizm podnoszenia i opuszczania odbywa się za pomocą koralika. W tym wypadku rolety ostały wyposażone w dolną listwę wykonaną z aluminium, zawsze kolorystycznie dopasowaną do barwny całego systemu systemu.
Instalacja rolety odbywa się z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanych do tego klipsów. Mechanizm jest przystosowany do montażu na uchwytach PVC.


Roleta dachowa

Roleta dedykowana oknom dachowym, o sprężynowym mechanizmie gwarantującym stały naciąg. Obsługa rolety odbywa się na bazie blendy i prowadnic z wykorzystaniem szyny dolnej. Wspominana szyna pełni równocześnie rolę hamulca, pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym momencie. Listwa dolna rolety wyposażona jest w aluminiową listwę, zawsze w kolorze wybranego systemu.

Sklep internetowy - Plisy, Duetty, Rolety, Żaluzje, Panele - rolo24.eu
|
Znajdziesz nas również na:
Copyright © 2010 Rolo24.eu - Osłony Okienne. Wszystkie prawa zastrzeżone.

payu